Розв'яжи рівняння: 9 14,4 : (x + 2,6) = 3,2​


Ответы на вопрос

Отвечает Хузин Данил.

Ответ:

Перетворимо рівняння, щоб виділити змінну x:

9 14,4 : (x + 2,6) = 3,2

Перемножимо обидві сторони на (x + 2,6):

9 14,4 = 3,2(x + 2,6)

Розкриємо дужки:

9 14,4 = 3,2x + 8,32

Віднімемо 8,32 від обох сторін рівняння:

9 14,4 - 8,32 = 3,2x

Порахуємо значення виразу зліва:

0,68 = 3,2x

Розділимо обидві сторони на 3,2:

x = 0,68 / 3,2

x = 0,2125

Відповідь: x = 0,2125.

Отвечает Боровик Алина.
держи вроде как то так