До свята оздобили 25 великодніх яєць. 0,4 цієї кількості яєць крапанки. Скільки крапанок ми

оздобили ?

Ответы на вопрос

Отвечает Сабирова Алина.

Відповідь:

Загальна кількість крашанок: 25 яєць

Кількість крашанок-крапанок: 0,4 x 25 = 10

Отже, оздобили 10 крашанок-крапанок.

Отвечает Лукашова Ира.

Відповідь:Знайдемо кількість яєць, які не є крапанками:

25 - 0,4 * 25 = 25 - 10 = 15

Отже, оздобили 15 яєць крім крапанок.

Кількість оздоблених крапанок:

0,4 * 25 = 10

Отже, оздобили 10 крапанок.

Покрокове пояснення: