В інкубатор заклали 860 яєць курячих і качачих 600,качачих і Гусячих 340.Скільки курячих яєць

заклали в інкубатор? Скільки курячих яєць? Скільки гусячих?

Ответы на вопрос

Отвечает Танкович Вова.
1) 860-600=260 яєць гусячих
2) 340-260=80 яєць качачих
3) 860-80=780 яєць курячих