Курка за місяць знесла 23 яйця, а індичка - на 11 яєць менше. 4 індичих яйця використали для

приготування печива, а решту здали в інкубатор. Скільки індичих яєць здали в інкубатор? Помогите пожалуйста с условием задачи. Спасибо большое

Ответы на вопрос

Отвечает Родькин Илья.

1) 23-11=12 - це кількість яєць індички.

2) 12-4=8 - це кількість ідничих яєць які здали в інкубатор.