Курка за місяць знесла 23 яйця а індичка на 11 яєць менше.4 індичих яйця використали для

приготування печива, а решту здали в інкубатор. Скільки індичих яєць здали в інкубатор?

Ответы на вопрос

Отвечает Луценко Дарья.
1) 23-11=12 (я.) - знесла індичка; 
2) 12-4=8 (я.) - здали в інкубатор. 
Відповідь: 8 індичих яєць здали в інкубатор.