У мене в двох кишенях 45 гривень. В одній кишені на 15 гривень більше, ніж у другій. Скільки грошей

у кожній з кишень виконати рівнянням срочнооооооооооооооооооооооооооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Приходько Никита.
Нехай у другій кишені х гривень, тоді у першій кишені х+15 гривень.
1) Скільки гривень у другій кишені?
х+х+15=45
2х=45-15
2х=30
х=15
2) Скільки гривень у першій кишені?
х+15= 15+15=30
Відповідь: у першій кишені знаходиться 30 гривень, а у другій - 15 гривень.
Отвечает Чернова Дашулька.

Відповідь:

15+x=45

x=45-15

x=30