Добрий вечір допоможіть будь ласка Ширина прямокутника 40 см. Це становить 1/2 його довжини. Знайди

периметр прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Камышникова Марина.

Відповідь:

Периметр прямокутника дорівнює 240 см.

Покрокове пояснення:

Довжина прямокутника буде на 2 більшою за його ширину, оскільки ширина дорівнює половині довжини.

Ширина = 40 см

Довжина = 2 * 40 см = 80 см

Периметр прямокутника:

P = 2 * (ширина + довжина)

P = 2 * (40 см + 80 см)

P = 2 * 120 см

P = 240 см

Периметр прямокутника дорівнює 240 см.