щоб наповнити басейн, потрiбно 1920 м3 води. Знайдіть глибину басейну, що має форму прямокутного

паралелепіпеда, якщо площа дна становить 640 м².​

Ответы на вопрос

Отвечает Хамидуллина Дания.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Об'єм прямокутного паралелепіпеда можна знайти, помноживши площу його дна на глибину:

V = S * h

де V - об'єм, S - площа дна, h - глибина.

Отже, глибина басейну буде:

h = V/S = 1920 м³ / 640 м² = 3 метри.

Отже, глибина басейну дорівнює 3 метри.