1)Басейн у аквапарку має 25 м у довжину, 20 метрів у ширину і 2 метри у глибину. Обчисліть, яку

кількість води необхідно взяти, щоб наповнити басейн вщерть. 2)Ваза має форму прямокутного паралелепіпеда. Її виміри дорівнюють 4 см, 6 см, 20 см. Щоб поставити букет у вазу, необхідно 75% об’єму вази (якщо більше, то вода виллється) заповнити водою. Обчисліть, скільки води потрібно взяти, щоб поставити букет

Ответы на вопрос

Отвечает Маркова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 25*20*20 = 1000000 мл

1000000 : 1000 = 1000 л для заполнения бассейна

2) 4*6*20 = 480 мл

100% - 75% = на 25% меньше налить надо

480 - 25% = 360 мл для заполнения вазы

надеюсь все верно)