Дід Панас зібрав зі свого городу 1200 кг ово- чів. Із них 26 % складали огірки, 48 % — картопля,

а решту — капуста. Скільки кілограмів капусти зібрав дід Панас?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Ольга.

100% = 1200кг

1% = 1200 : 100 = 12кг

Огірки:

26% = 26 * 12 = 312кг

Картопля:

48% = 48 * 12 = 576кг

Огірків та картоплі разом;

312 + 576 = 888кг

Решта:

1200 - 888 = 312кг