Дід Панас заготовив на зиму 6 діжок квашеноі капусти і 14 діжок солоних огірківю=.В одну діжку

вміщуеться 26 кг капусти.Скільки кілограмів огірків містеться в одній діжці,якщо всього дід Панас заготовив 324 к овочів?

Ответы на вопрос

Отвечает Петрів Соломія.
1) 26*6=156 (кг) усього капусти
2) 324-156=168 (кг) усього огыркыв
3) 168/14=12(кг) в одній діжці огірків