У бакетбольній секції учнів на 43 більше, ніж у секції шахів Скільки учнів у секції шахів, якщо у

двох секціях разом 159 учнів?

Ответы на вопрос

Отвечает Редин Саша.

Ответ:

58

Пошаговое объяснение:

баскетбольна секцiя - х+43.

шахова секцiя.

x+43+x=159, 2x=159-43=116, x=