1.Випиши лінійні рівняння та запиши їх конфіцієнти: А 5x = 10Б 6x = 6В x `2=9Г х=1Д 0 + x = 0Е 5x

= 0Ж 3X = 1З 8х=1\12(1\12 це дріб та 8х це також дріб)Хто допоможе тому дам найкращу відповідьБудь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Хорошун Настя.

Ответ:

А: 5x - 10 = 0, коефіцієнти: a=5, b=-10

Б: 6x - 6 = 0, коефіцієнти: a=6, b=-6

В: x/2 - 9 = 0, коефіцієнти: a=1/2, b=-9

Г: x - 1 = 0, коефіцієнти: a=1, b=-1

Д: x = 0, коефіцієнти: a=1, b=0

Е: 5x = 0, коефіцієнти: a=5, b=0

Ж: 3x - 1 = 0, коефіцієнти: a=3, b=-1

З: 8x - 1/12 = 0, коефіцієнти: a=8, b=-1/12

Пошаговое объяснение: