За обслуговування будинку та прибудинкової території сім'я Бойко щомісяця платить 355,5 грн. Яка

площа квартири сім'ї, якщо плата за обслуговування становить 5 грн за 1 м²? Розрахуйте суму, яку потрібно буде оплатити сім'ї за рік за обслуговування будинку та прибудинкової території.молюю помогитее:_)

Ответы на вопрос

Отвечает Кащенко Евгений.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Для розвязання цієї задачі складемо пропорцію:

5грн-1м².

355,5грн-х м²

х=355,5*1:5=71,1м².-площа території.

Щоб знайти суму,яку потрібно буде заплатити сім'ї за рік, потрібно суму за місяць помножити на кількість місяців у році:

355,5*12=4266грн.

Відповідь: S=71,1м²,за рік за обслуговування будинку та

прибудинкової території потрібно буде сплатити 4266грн.