Домашнее задание. Решите задачу: На проводах сидело 25 птиц. Из них 5 - ласточки, а остальные

воробьи . Какой процент ОТ ПТИЦ составляют воробьи? всех

Ответы на вопрос

Отвечает Кокотеев Дмитрий.

Точний

Голосовий

Покупки

Зображення

Webtran

Відео

Книги

Новини

Карти

Авіарейси

Фінанси

Усі фільтри

Українська

Російська

Загальна кількість птахів на проводах - 25.

З них 5 птахів - ластівки.

Остаточна кількість птахів, які є вороб'ями, буде 25 - 5 = 20.

Для знаходження відсотку вороб'їв серед усіх птахів, потрібно обчислити відношення кількості вороб'їв до загальної кількості птахів і помножити на 100%.

Відсоток вороб'їв = (кількість вороб'їв / загальна кількість птахів) * 100%

Відсоток вороб'їв = (20 / 25) * 100% = 80%

Отже, вороб'ї становлять 80% усіх птахів на проводах.

Zahalʹna kilʹkistʹ ptakhiv na provodakh - 25.

Z nykh 5 ptakhiv - lastivky.

Ostatochna kilʹkistʹ ptakhiv, yaki ye vorob'yamy, bude 25 - 5 = 20.

Dlya znakhodzhennya vidsotku vorob'yiv sered usikh ptakhiv, potribno obchyslyty vidnoshennya kilʹkosti vorob'yiv do zahalʹnoyi kilʹkosti ptakhiv i pomnozhyty na 100%.

Vidsotok vorob'yiv = (kilʹkistʹ vorob'yiv / zahalʹna kilʹkistʹ ptakhiv) * 100%

Vidsotok vorob'yiv = (20 / 25) * 100% = 80%

Otzhe, vorob'yi stanovlyatʹ 80% usikh ptakhiv na provodakh.

Общее количество птиц на проводах – 25.

Из них 5 птиц – ласточки.

Окончательное количество птиц, являющихся воробьями, будет 25 – 5 = 20.

Для нахождения процента воробей среди всех птиц, нужно вычислить отношение количества воробей к общему количеству птиц и умножить на 100%.

Процент воробьев = (количество воробьев / общее количество птиц) * 100%

Процент воробьев = (20/25) * 100% = 80%

Итак, воробьи составляют 80% всех птиц на проводах.