Розв’яжи рівняння ( х − 5 , 87 ) ⋅ 2 , 45 = 7 , 938


Ответы на вопрос

Отвечает Магомедов Міша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Для розв'язання цього рівняння потрібно розділити обидві частини на число 2.45, щоб отримати значення змінної х.

Почнемо з поділу правої частини на 2.45:

7.938 ÷ 2.45 ≈ 3.2367

Тепер, розділимо обидві частини на 2.45:

(х - 5.87) ⋅ 2.45 ÷ 2.45 = 3.2367 ÷ 2.45

Отримаємо:

х - 5.87 = 1.3214

Додавши 5.87 до обох сторін рівняння, отримаємо:

х = 7.1914

Отже, розв'язком рівняння є x = 7.1914.