перше число на 13 більше ніж друге а їх сума дорівнює 35.Яке з рівнянь відповідає умові задачі якщо

друге число позначено через х ? хелп пжпжпжпжпж

Ответы на вопрос

Отвечает Ющенко Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х второе число

х+13 первое число

х+х+13 сумма двух чисел

х+х+13=35 вот это ривнання

2х+13=35

2х=35-13

2х=22

х=22/2

х=11