Порівняти дроби) 15/19 13/19; 15/7 19/19; 5 10/11 6 2/3


Ответы на вопрос

Отвечает Харьковский Богдан.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Давайте порівняємо надані дроби один за одним:

15/19 і 13/19:

Обидва дроби мають одинаковий знаменник, а саме 19. Тому для порівняння дробів ми можемо просто порівняти їхні чисельники.

15 > 13, отже 15/19 більше за 13/19.

15/7 і 19/19:

Знаменник першого дробу (15/7) дорівнює 7, тоді як знаменник другого дробу (19/19) дорівнює 19. Для порівняння дробів з різними знаменниками ми можемо привести їх до спільного знаменника або скористатися десятковим значенням кожного дробу.

15/7 ≈ 2.14 (заокруглено до двох знаків після коми)

19/19 = 1

Оскільки 2.14 > 1, то 15/7 більше за 19/19.

5 10/11 і 6 2/3:

Ці дроби представляють змішані числа. Щоб порівняти їх, ми можемо привести їх до неправильних дробів або до десяткового значення.

5 10/11 = 5 + 10/11 = 55/11 + 10/11 = 65/11 ≈ 5.91 (заокруглено до двох знаків після коми)

6 2/3 = 6 + 2/3 = 18/3 + 2/3 = 20/3 ≈ 6.67 (заокруглено до двох знаків після коми)

Оскільки 6.67 > 5.91, то 6 2/3 більше за 5 10/11.

Отже, порядок дробів від найменшого до найбільшого буде:

13/19 < 15/19 < 19/19 < 15/7 < 5 10/11 < 6 2/3