Виконай обчислення застосовуючи розподільний закон множення 1 1/2×2 2/17+2 3/4×2 2/17= Потрібне

пошагове рішення

Ответы на вопрос

Отвечает Зобнин Игорь.

Відповідь: 9

Покрокове пояснення:

1 1/2×2 2/17+2 3/4×2 2/17=

2 2/17×(1 1/2+2 3/4)=

2 2/17×(1 2/4+2 3/4)=

2 2/17×4 1/4=

36/17×17/4=9