Виконай обчислення застосовуючи розподільний закон множенння 1 1/2×2 2/17+3 3/4×2 2/17​


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасов Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/2*2 = 2/2 = 1
2/17+3 = 2/17 + 3*17/1*17=2/17 + 51/17 = 53/17
3/4*2 = 6/4