Ласунчик з'їдає 7 тістечок за 12 хв,а Солодкоїжка 13 тістечок за 20 хв.У кого кращій апетит


Ответы на вопрос

Отвечает Червакова Леся.

Відповідь: У Солодкоїжка кращій апетит

Покрокове пояснення:

треба порівняти дроби 7/12 та 13/20
длz цього треба їх привести до спільного знаменника(60)
\frac{7}{12}=\frac{7*5}{60}=\frac{35}{60}\\ \\ \frac{13}{20}=\frac{13*3}{60} =\frac{39}{60}

13/20> 7/12

Отвечает Гомулькин Никита.

Для порівняння апетиту можна обчислити кількість з'їдених тістечок за одну хвилину. Для Ласунчика це буде 7 тістечок / 12 хв = 0,58 тістечок/хв, а для Солодкоїжки - 13 тістечок / 20 хв = 0,65 тістечок/хв. Отже, за одну хвилину Солодкоїжка з'їдає більше тістечок, ніж Ласунчик. Таким чином, за цим показником кращий апетит у Солодкоїжки. Проте, варто звернути увагу, що кількість з'їдених тістечок може бути залежна від різних факторів, наприклад, розміру тістечок, їх калорійності, насиченості тощо.