Завдання 2. Побудувати за допомогою транспортира кути: 6/10 1) прямого кута 2) 3/4 розгорнутого кута


Ответы на вопрос

Отвечает Лісняк Каміла.

Ответ:

просто 10×6=60

60×1=60

2)4×3=12

60÷12=5

Ответ 5 куста