2. Розв’яжіть рівняння: 1) х + 4 4\19 = 6 10\192) 5 7\18 − ( х − 2 5\18) = 1 11\18


Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.

Пошаговое объяснение:

1)

x + 4 \frac{4}{19}  = 6 \frac{10}{19}

щоб знайти невідомий доданок, потрібно від суми відняти відомий доданок

x = 6 \frac{10}{19}  - 4 \frac{4}{19}

віднімаємо цілі від цілих, дроби від дробу

x = 2 \frac{6}{19}

2)

5 \frac{7}{18}  - (x - 2 \frac{5}{18} ) = 1 \frac{11}{18}

щоб знайти від'ємник потрібно від зменшуваного відняти різницю

x - 2 \frac{5}{18}  = 5 \frac{7}{18}  - 1 \frac{11}{18}

x - 2 \frac{5}{18}  = 4 \frac{25}{18}  - 1 \frac{11}{18}

зробили неправильним дріб, забравши у 5 одну цілу і записавши її як дріб 18/18

x - 2 \frac{5}{18}  = 3 \frac{14}{18}

щоб знайти зменшуване, потрібно до різниці додати від'ємник

x = 3 \frac{14}{18}  + 2 \frac{5}{18}

x = 5 \frac{19}{18}

виділимо цілу частину в отриманій дробовій частині

x = 6 \frac{1}{18}