Яке число має бути замість *, щоб вираз був правильним? 15,81+*=10,18


Ответы на вопрос

Отвечает Кайгородова Вика.

Відповідь: -5,63.

Покрокове пояснення:Для знаходження значення, яке потрібно додати до 15,81, щоб отримати 10,18, треба відняти 15,81 від 10,18:

10,18 - 15,81 = -5,63

Отже, необхідно додати -5,63 до 15,81, щоб отримати 10,18.

Відповідь: -5,63.

Отвечает Невоструев Алексей.

Відповідь:

Щоб знайти число, яке потрібно підставити замість *, необхідно від числа 10,18 відняти 15,81:

10,18 - 15,81 = -5,63

Отже, щоб вираз був правильним, необхідно підставити число -5,63 замість *.

Отримаємо 15,81 + (-5,63) = 10,18, що є правильним виразом.

Покрокове пояснення: