допоможіть решить накресліть прямокутник,ширина якого 2 см,а довжина у 3 рази більша від

ширини.Обчисліть периметр і площу прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Авдиевская Вероника.

Ответ:1) 2×3 =6(см)- довжина прямокутника;

2) Р= ( a+b) ×2 = (2+6)×2= 16(cм)

3)S=a×b=2×6=12(см)

Пошаговое объяснение: спочатку ми дізнаємося довжину прямокутника. Потім знаходимо периметр і площу. Коли пишеш формулу (початок 2, 3 дії) то пояснення писати не треба

надіюмь допомогла)