Фірма має 3 підрозділи .У першому підрозділі 15 працівників , а в другому і третьому - відповідно

7/17 і 5/17 усіх працівник на фірмі . Скільки всіх працівників на фірмі?

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Георгий.

Ответ:

| підрозділа — 15 прац.

|| підрозділа —

\frac{7}{17}

прац.

||| підрозділа —

 \frac{5}{17}

прац.

Розв'язання

1) 15 +  \frac{7}{17}  +  \frac{5}{17} = \frac{7}{17}  +  \frac{5}{17}  =  \frac{12}{17}  + 15 =15 \frac{12}{17}

(прац.)

Відповідь: на фірмі работають

15 \frac{12}{17}

працівників.