При помелі жита виходить 75% борошна, а при помелі пшениці 80% бо- рошна. Скільки жита і скільки

пшениці потрібно змолоти, щоб одержати по 30 кг житнього і пшеничного борошна?​

Ответы на вопрос

Отвечает Белько Илья.

Треба взяти х кг житнього і у кг пшеничного борошна.

Складемо рівняння:

х•75%=3 кг. 0,75х=3 кг. х=3/0,75=4 кг.

та

у•80%=3 кг. 0,8у=3 кг. у=3/0,8=3,75 кг.

Відповідь: 4 кг. житнього та 3,75 кг. пшеничного