Укажіть значення функції у=2х-3 якщо значення аргументу дорівнює -3​


Ответы на вопрос

Отвечает Портнягин Лев.

Ответ:

-9

Пошаговое объяснение:

у=2х-3

у=2*(-3)-3=-6-3=-9