Виписати із чисел: 345, 561, 970, 566, 974,7536, 9080, 45620, 5483000, 586 числа, які: А)

діляться на 2; Б) діляться на 3; В) діляться на 5; Г) діляться на 10.

Ответы на вопрос

Отвечает Якупов Денис.

Ответ:
А) 970, 566, 974, 7536, 9080, 45620, 5483000

Б) 345, 561, 7536
В) 345, 970, 9080, 45620, 5483000
Г) 970, 9080, 45620, 5483000

Пошаговое объяснение:

970/2=485
566/2=283

974/2=487

7536/2=3678

9080/2=4540

45620/2=22810

5483000/2=2741500

345/3=115

561/3=187

7536/3=2512

345/5=69

970/5=194

9080/5=1816

45620/5=9124

5483000/5=1096600

970/10=97

9080/10=908

45620/10=4562

5483000/10=548300