Знайдіть відстань між точками А(4,5) і В(9/1,2​


Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

А (4; 5) В(9; 1,2​)
AB = \sqrt{(9 - 4^{2}) + (1,2 - 5^{2})} = \sqrt{25 + 14,44} = \sqrt{39,44}