Тетянка, Маринка та Іринка спекли 105 кексіа для благодійного ярмарку. Тетянка спеула 2/7 всіх

кексів, а Маринка – 3/5 ‼️решти‼️ Скільки кексів спекла Іринка? (Буду дуже вдячна!! 30 бал.)

Ответы на вопрос

Отвечает Мирошниченко Лера.

Ответ:

12 ккексов

Пошаговое объяснение:

105:7*2=30 Тетяна сспекла

105:5*3=63 маринка спекла

105-30-63=12 спекла Ірина

1 0