За первый день засеяли 35%, за второй 45%,а за третий 80га какая площадь поля?


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Аня.
1. 100 - (35 + 45) = 100 - 80 = 20% — прля було засіяно за третій день
2. 80 : 20 = 4га — це 1% поля
3. 35 * 4 = 140га — засіяно у перший день
4. 45 * 4 = 180га — засіяно у другий день
5. 140 + 180 + 80 = 400га — поля було засіяно усього

то ж, площа усього поля становить 400га
Отвечает Дячок Андріана.

Відповідь:

Нехай поле це 100%

тоді 3 площа це 100-45-35= 20%

складемо пропорцію

20% = 80 га

100% = х га

х = 100•80:20

х = 400 га

Відповідь : 400

Покрокове пояснення: