Шлях між двома містами завдовжки150 км автомобіль проїхав за 2 години. За скільки годин подолає цей

шлях велосипедист, швидкість якого становить 2/5 швидкості автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Вика.

Ответ:5 год

Пошаговое объяснение5

150÷2=75

75÷5×2=30

1150÷30=