Автомобіль проїхав 136,5 км за 2,5 год. Яку відстань подолає автомобіль за 3,2 год з тією самою

швидкістю? Розв'язання: Швидкість автомобіля становить ... км/год. За 3,2 год він подолає ... км.

Ответы на вопрос

Отвечает Румянцева Наталья.

Відповідь:

174,72км проїде автомобіль за 2 години зі швидкістю 54,6км/год

Покрокове пояснення:

1) 136,5:2,5=54,6(км/год) Швидкість автомобіля

2) 54,6×3,2=174,72(км) за 2 години

В-дь: 174,72км проїде автомобіль за 2 години зі швидкістю 54,6км/год