Гурток танців відвідує 48 учнів. Кількість учнів, що відвідую театральний гурток становить 7/8

кiлькостi танцювального гуртка або 70% кількості учнiв, якi займаються гімнастикою. Скiльки учнiв ходить до театрального гуртка, і скільки учнів займаються гімнастикою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Убиенных Влад.

Ответ:

48·7/8=42 учня ходить до театрального гуртка.

70% які займаються гімнастикою це 42 учня.

Отже 100%=х учнів

х=42·100/70=60 учнів займаються гімнастикою.

Отвечает Седухина Анюта.

Пошаговое объяснение:

70% = 70/100 = 7/10

1) 7/8 * 48 = 7/1 * 6 = 42/1 = 42 (ученика) - посещают театральный кружок

2) 42 : 7/10 = 42 * 10/7 = 6 * 10/1 = 60/1 = 60 (учеников) - занимаются гимнастикой