На 2 озерах було порівно качок коли з першого полетіло 29 а з 2 полетіло 11 то на першому озері

залишилось в 7 разів менше ніж на другому скільки качок було спочатку вкажи число

Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Елизавета.

Ответ:

32

Пошаговое объяснение:

Отвечает Манакин Юрий.

Ответ:

32 качки

Решение:

Нехай х качок на кожному озері

Тодi:

(х-29) качок на першому озері, коли відлетіли 29 качок

(х-11) качок на другому озері, коли відлетіли 11 качок

Маємо таке рівняння:

(х-11):(х-29)=7

х-11=7(х-29)

х-11=7х-203

7х-х=203-11

6х=192

х=192÷6

х=32 качки