Розв`яжіть рівняння 3(х-4)+5 = х+25 (Якщо хтось знає не ігноруйте потрібно зробити тест,

залишилось всього лиш 28 хвилин)

Ответы на вопрос

Отвечает Нагорная Диана.

3(х-4)+5 = х+25

3х-12+5=х+25

3х-х=25-5+12

2х=32

х=32 : 2

х=16

Ответ: х=16