Криль за день з'їдає 3 кг 500 г кормів, з них трава становить сім десятих,( сім десятих це дріб) а

зерно - сім сотих( сім сотіх це дріб) від усіх кормів. Скількі розом трави і зерна з'їдає кріль за день. МНЕ ТОКО РОЗВЯЗАНИЕ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ермолаев Максим.

3кг 500г=3500г

1)3500*(7/10) =2450г=2кг 450 г- съедает травы

2)3500*(7/100) =245г - съедает зерна

3)2кг 450 г+245г=2кг 695г- съедает травы и зерна за день