Масова частка хлоридної кислоти (HCl) в розчині становить 17%. Визначте масу розчину, що містить 20

г цієї кислоти.​СРООООЧНО ПЖ ДАЮ 100 балов!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бирмахан Айдана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

w=17%

m(вещества)=20г

m(раствора)-?

Решение:

w=m(в-ва)/m(р-ра), значит

m(р-ра)=m(в-ва)/w=20:0,17=118г

Отвечает Шаповалов Антон.

20г=17%

200г=100%

сподіваюся правильно,я не майстер в українській мові тому міг зрозуміти твоє питання не правильно