двом класам доручено розчистити шкільну ковзанку площа якою 640 квадратних метрів . в одному класі

33 учні а в другому 31 учень . скільки квадратних метрів ковзанки потрібно розчистити учням кожного класу якщо роботу розподілили за кількістю учнів .

Ответы на вопрос

Отвечает Чёрный Иван.

1)33+31=64 всього учнів

2)640:64=10 кв м повинен очистити 1 учень

3)33*10=330 кв м повинен очистити перший клас

4)31*10=310 кв м повинен очистити другий клас

=================================