Із туричної бази одночасно в протилежних напрямках вирушили дві групи туристів швидкість першої

групи 5 км год через дві години відстань між ними становила 22 км з якою швидкістю рухалася друга група туристів?

Ответы на вопрос

Отвечает Борщёва Маргарита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5 * 2 = 10 км відстань , яку пройшла перша група за 2 години

22 - 10 = 12 км відстань , яку пройшла друга група

12 : 2 = 6 км/год швидкість другої групи

Отвечает Маркевич Полина.

Пошаговое объяснение:

Скорость 2 группы = х км/ч

(5 + х) * 2 = 22

5 + х = 22 : 2

5 + х = 11

х = 11 - 5

х = 6

Скорость 2 группы = (х) = 6 км/ч