Катер пройшов 237 км проти течії річки за 6 год. Який шлях він пройде в стоячій воді (відсутня

течія) за 4,5 години, якщо швидкість течії дорівнює 1,5 км/год? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Palmer Areenah.

Ответ:

184,5

Пошаговое объяснение:

x - скорость катера, км/ч.

6(x-1,5)=237

x-1,5=237/6

x=39,5+1,5

x=41 км/ч - скорость катера.

4,5·41=184,5 км катер пройдёт в стоячей воде за 4,5 часа.