1. Задача Довжина садиби 96 м, а ширина на 38 м менша. 1/8 площі садиби займають будівлі і двір.

3/6 решти – город. Яку площу займає город?​

Ответы на вопрос

Отвечает Досмагулов Диас.

Відповідь:

1596м2

Покрокове пояснення:

1) 96*38=3648 м2

2)3648/8=456м2

3)3648-456=3192м2

4)3192/6*3=1596м2