Довжина садиби 200 м, а ширина на 120 м менша. 3/8 площі садиби займають будівлі, двір і сад, а

решту - город. Яку площу займає город?

Ответы на вопрос

Отвечает Гулина Катя.

Ответ:

10000м2

Пошаговое объяснение:

1)200-120=80 (м) ширина садиби

2) 200*80=16000 (м2) площа садиби

3) 16000/8*3=6000 (м2) площі займають будівлі, двір і сад.

4) 16000-6000=10000 (м2)

Відповідь: площа городу займає 10000м2

Отвечает Лымарь Жанна.

Ответ:

Огород занимает 10000м2

Пошаговое объяснение:

200-120= 80м - ширина

S= a×b

200×80=16000м2 - общ. площадь

16000÷8×3= 6000м2 - дом, сад, двор.

16000-6000=10000м2 - огород