Довжина садиби 200 м, ширина - ?,на 30 менше . 2/5 площі займає город, а решта - будівлі. Яку

площу займають будівлі? Пжжж даю 53 бала пппжж

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай ширина садиби становить х метрів. За умовою, довжина садиби 200 м, тому ми можемо записати рівняння:

200 / x = (x - 30) / 30

Розв'язуючи його, ми отримаємо:

x = 75

Отже, ширина садиби становить 75 метрів.

Знайдемо площу садиби:

Площа садиби = довжина * ширина = 200 м * 75 м = 15000 м²

За умовою, 2/5 площі займає город, тому город займає:

2/5 * 15000 м² = 6000 м²

Отже, площа, яку займають будівлі, дорівнює:

15000 м² - 6000 м² = 9000 м²