ЗА 4 ГОДИН ТРАКТОР ВИОРЮЄ 2 ГА ПОЛЯ. СКІЛЬКИ ГЕКТАРІВ ПОЛЯ ВІН ВИОРЕ ЗА 5 ГОДИН? а)10га б)2,5 в)6

г)3

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимов Пётр.

Ответ:

б- 2,5

Пошаговое объяснение:

2÷4=0,5- за 1 годину

0,5×5=2,5- за 5 годин