Кількість книжок на 1 поличці в тричі більша ніж на другій.Якщо з першої прлиці забрати 8 книжок і

прставити на друго прличку 2 книжки то на першій полиці книжок стане у 2 рази більше.Скільки книжок на кожній полиці? СРООООООЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ромина Софья.

Пошаговое объяснение:

1 полка = 3х книг

2 полка = х книг

3х - 8 = 2(х + 2)

3х - 8 = 2х + 4

3х - 2х = 4 + 8

х = 12

1 полка = (3х) = 3 * 12 = 36 книг

2 полка = (х) = 12 книг