Помогите пж Знайти периметр трикутника, якщо одна його сторона дорівнює 25,3 см, а друга - на 1,5

см довша, ніж перша, а третя - на 1,2 коротша за другу.

Ответы на вопрос

Отвечает Караваева Леночка.

Пошаговое объяснение:

1 сторона: 25.3см

2 сторона:

25,3+1,5=26,8(см)

3 сторона:

26,8-1,2=25,6(см)

Р(периметр трикутника)=25,3+26,8+25,6=77,7(см)

відповідь: периметр трикутника 77,7 см