79". Мотузку завдовжки 4,9м розрізано на 3 частини так, що до- вжина другої частини становить 75 %

довжини першої, а довжи- на третьої — 75 % довжини перших двох частин разом. Знайдіть довжини усіх трьох частин мотузки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бригадина Кристина.

Пусть х м - первая часть верёвки, тогда

0,75х м - вторая часть верёвки

0,75 · (х + 0,75х) = 0,75 · 1,75х = 1,3125 м - третья часть

Всего 4,9 м

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

х + 0,75х + 0,3125х = 4,9

3,0625х = 4,9

х = 4,9 : 3,0625

х = 1,6 (м) - первая часть

0,75х = 0,75 · 1,6 = 1,2 (м) - вторая часть

1,3125х = 1,3125 · 1,6 = 2,1 (м) - третья часть

Ответ: 1,6 м; 1,2 м и 2,1 м.