Сума двох чисел дорівнює 21. Знайдіть числа, якщо 30% першого числа дорівнюють 40% другого.


Ответы на вопрос

Отвечает Мустафина Камила.

Ответ:

x+y= 21

x - 100%

x1 - 30%

x1 = 30x/100= 3x/10

y - 100%

y1 - 40%

y1 = 40y/100= 4y/10= 2y/5

x1= y1

3x/10=2y/5

система:

x+y=21

3x/10=2y/5 »» 3x=4y -> x = 4y/3

4y/3 +y=21 (•3)

4y+3y=63

7y=63

y =9

x= (4•9)/3= 12